O nas

O nas

Autoservice Wojciech Grabowiecki to firma istniejąca na rynku od 1999 r. Przez te wszystkie lata staramy się świadczyć dla państwa usługi na najwyższym poziomie oraz przez cały czas rozszerzamy zasięg oraz rodzaj usług naszej firmy. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta i staranność wykonania usługi.

Na pewnym etapie naszej działalności postanowiliśmy wyjść na przeciw wymaganiom naszych klientów i wprowadziliśmy kilka usług, między innymi dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Wiemy jak ważna jest dla państwa niezawodność oraz długotrwała eksploatacja aut, które nam są powierzane. Poprzez wymianę oleju w skrzyni przedłużymy jej poprawne funkcjonowanie, dzięki czemu już nie będzie trzeba się martwić kosztownymi naprawami tego podzespołu. Gdyby jednak pojawiła się poważna awaria skrzyni biegów to również służymy pomocą. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt Hydra Test VBTM-KINERGO do testowanie sterownika hydraulicznego automatycznej skrzyni biegów. Dzięki temu oferujemy skuteczną diagnozę i naprawę automatycznej skrzyni biegów.

Kolejną usługą jest czyszczenie wtryskiwaczy każdego typu, jak wiadomo układ wytryskowy w silnikach diesla jest bardzo kosztowny w naprawach, czego dzięki naszym nowym rozwiązaniom chcemy uniknąć. Dodatkowo maszyna Jet Clean Tronic pozwala nam czyścić filtry DPF oraz zmienną geometrie w turbinach bez konieczności ich demontażu.

Ponadto oferujemy cały zakres prac mechanicznych, obsługa oraz naprawa klimatyzacji wraz z 3 etapowym odgrzybianiem, naprawy główne oraz bieżące, przeglądy, geometria, diagnoza komputerowa na sprzęcie najwyższej klasy.

Kolejnym priorytetem naszej firmy jest wulkanizacja, staramy się dostarczyć państwu usługę wymiany, naprawy opon czy prostowania felg na najwyższym poziomie. Nigdy nie pozostajemy na tym samym etapie, staramy się zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadana przez nas maszyna Corghi Artiglio master pozwala nam zajmować się kołami aż do 24 cali, nawet najtwardsze opony typu Run On Flat nie są dla nas problemem.